Sportovní unie Chrudimska


Statistika



























Věkové kategorie počítané
ke dni 31.12.2014
Celkem Muži Ženy Dospělí celkem Dorostenci Dorostenky Žáci Žačky Mládež celkem Počet Oddílů
    Dospělí více než:18 Dorost od:15 do:18 Žactvo do:15    
TJ Bítovany                                        55 55 0 55 0 0 0 0 0 1
Sokol Bořice                                       96 91 2 93 3 0 0 0 3 2
TJ Horní Bradlo                                    92 54 21 75 3 0 14 0 17 2
TJ Tatran Ctětín o.s.                              99 75 0 75 14 0 10 0 24 1
SK Dřenice                                         165 101 18 119 16 0 28 2 46 1
Jiskra Heřmanův Městec                             478 201 169 370 9 8 25 66 108 11
FC Hlinsko                                         641 481 8 489 58 7 85 2 152 1
Sokol Holetín                                      111 78 5 83 11 1 15 1 28 4
Sokol Horka                                        14 6 2 8 0 0 4 2 6 1
Tatran Hrochův Týnec                               71 35 0 35 17 0 19 0 36 1
SK Chrast                                          123 84 15 99 3 0 21 0 24 4
SK Chroustovice                                    139 58 40 98 15 0 23 3 41 2
TJ Chrudim                                         178 112 36 148 4 3 19 4 30 5
Sokol Jenišovice                                   18 18 0 18 0 0 0 0 0 1
FK Kameničky, o.s.                                 116 102 7 109 7 0 0 0 7 1
TJ SSS Kočí                                        30 29 1 30 0 0 0 0 0 1
Léčebna Košumberk                                  806 343 342 685 47 33 22 19 121 1
TJ Luže                                            83 42 22 64 17 1 0 1 19 2
TJ Městec                                          18 17 1 18 0 0 0 0 0 1
Tatran Miřetice                                    194 171 22 193 0 0 1 0 1 2
Mezilesí Načešice                                  12 11 1 12 0 0 0 0 0 1
FC Nasavrky                                        113 108 1 109 2 0 2 0 4 1
TJ Orel                                            92 60 1 61 0 0 30 1 31 1
SK Holcim Prachovice                               124 67 39 106 6 1 10 1 18 7
FK Proseč o.s.                                     94 36 0 36 20 2 34 2 58 1
SK Sokol Prosetín                                  200 94 12 106 29 2 57 6 94 2
Sokol Rabštejnská Lhota                            141 46 65 111 4 13 5 8 30 1
SK Ronov nad Doubravou                             174 134 0 134 19 1 16 4 40 1
Dynamo Rosice                                      134 85 14 99 18 0 17 0 35 6
SK Rozhovice                                       67 60 3 63 2 0 2 0 4 1
SK Spartak Slatiňany, o.s.                         406 191 85 276 31 20 65 14 130 8
SK Stolany                                         244 202 21 223 21 0 0 0 21 2
Sokol Studnice                                     55 36 13 49 5 1 0 0 6 3
TJ Svídnice                                        56 52 1 53 3 0 0 0 3 1
SK Trhová Kamenice                                 50 48 0 48 2 0 0 0 2 1
SK Tuněchody                                       99 71 24 95 2 2 0 0 4 2
Sokol Úhřetice                                     41 12 11 23 1 1 9 7 18 1
TJ Včelákov                                        26 25 1 26 0 0 0 0 0 1
SK Vítanov                                         233 137 7 144 33 3 50 3 89 1
SK Rváčov                                          163 121 12 133 26 0 4 0 30 2
Sokol Zaječice                                     84 55 22 77 6 1 0 0 7 2
Sokol Žlebské Chvalovice                           16 16 0 16 0 0 0 0 0 1
Sokol Liboměřice                                   47 6 41 47 0 0 0 0 0 1
Tatran Míčov                                       43 32 11 43 0 0 0 0 0 1
Dynamo Skupice                                     9 9 0 9 0 0 0 0 0 1
SK Bělá                                            43 40 2 42 0 0 0 1 1 2
TJ Chrudim - Markovice                             15 11 0 11 0 0 3 1 4 1
Hřebčín Slatiňany                                  59 29 30 59 0 0 0 0 0 1
TK Seč                                             74 57 14 71 2 0 1 0 3 1
KČT Hlinsko                                        149 48 98 146 0 0 0 3 3 1
1. BHC Chrudim                                     20 10 10 20 0 0 0 0 0 3
FK ERA - PACK Chrudim, z.s.                        449 363 32 395 52 2 0 0 54 1
HC Hlinsko, klub ledního hokej                     435 305 2 307 42 0 85 1 128 1
TC Chrudim                                         230 138 32 170 14 11 16 19 60 1
Sklepy Chrudim                                     12 12 0 12 0 0 0 0 0 1
FK Jiskra Heřmanův Městec                          170 97 0 97 22 0 50 1 73 1
KC Luže - Košumberk                                17 17 0 17 0 0 0 0 0 1
TTC Medovinka Hlinsko                              38 18 0 18 4 1 10 5 20 1
KRB Chrudim                                        37 31 6 37 0 0 0 0 0 1
HK Hlinsko                                         98 2 60 62 0 20 0 16 36 1
Ski klub Hlinsko                                   146 80 46 126 7 3 6 4 20 1
TK Hlinsko                                         106 55 24 79 7 8 7 5 27 1
SKO Hlinsko                                        54 29 25 54 0 0 0 0 0 1
Oddíl karate Hlinsko                               59 40 15 55 3 1 0 0 4 2
SK Noviny Chrudimska                               33 33 0 33 0 0 0 0 0 1
FK Vodní zdroje Bylany                             20 20 0 20 0 0 0 0 0 1
KKL Hlinsko                                        110 53 26 79 3 5 15 8 31 1
SK INSTAV Čertovina                                33 33 0 33 0 0 0 0 0 1
FC Santos Chrudim                                  21 21 0 21 0 0 0 0 0 1
FK Michálek                                        100 78 20 98 1 0 0 1 2 1
SK ČD Hlinsko                                      26 26 0 26 0 0 0 0 0 2
1.FC Bojanov                                       66 51 10 61 5 0 0 0 5 1
GCC Svobodné Hamry                                 560 384 117 501 25 8 13 13 59 1
AFK Chrudim LS                                     84 79 5 84 0 0 0 0 0 2
SK Křižanovice                                     43 37 4 41 2 0 0 0 2 1
SK Zvoneček Stojice                                31 29 2 31 0 0 0 0 0 1
Trefa 21 Chrudim                                   11 10 1 11 0 0 0 0 0 1
HC Chrudim                                         270 164 21 185 27 1 57 0 85 1
SK Heřmanův Městec,o.s.                            280 191 14 205 48 2 18 7 75 1
HBC Jokerit Chrudim                                86 83 0 83 3 0 0 0 3 1
KST LINEA CHRUDIM                                  30 25 2 27 1 0 2 0 3 1
HC Skuteč                                          129 54 3 57 24 0 45 3 72 1
Integra Chroustovice                               140 62 18 80 36 14 7 3 60 1
HC Hrochův Týnec                                   24 24 0 24 0 0 0 0 0 1
FK G 12 Chrudim                                    46 45 0 45 1 0 0 0 1 1
Cyklistický klub MTB Maratón                       18 12 2 14 1 2 1 0 4 1
FK Míčov                                           15 15 0 15 0 0 0 0 0 1
ŽSK TŘEMOŠNICE                                     506 242 101 343 67 21 58 17 163 14
ČAKS - oblast Pardubicko a Chr                     1057 947 108 1055 2 0 0 0 2 1
MTB CHRUDIM                                        7 6 1 7 0 0 0 0 0 1
FK Junior Skuteč                                   57 22 0 22 17 6 11 1 35 1
NC Řestoky, o.s.                                   20 20 0 20 0 0 0 0 0 1
Mad Parrots Úhřetice o.s.                          42 42 0 42 0 0 0 0 0 1
FC Juniors Kočí, o.s.                              13 13 0 13 0 0 0 0 0 1
TJ Lokomotiva Leštinka o.s.                        22 22 0 22 0 0 0 0 0 1
MFK Chrudim                                        852 558 21 579 107 0 160 6 273 1
Atletika Chrudim                                   375 63 19 82 19 21 121 132 293 1
FC Zaječice                                        117 37 21 58 19 0 36 4 59 1
SK SORU Gym Chrudim                                39 6 0 6 3 1 26 3 33 1
Šachový oddíl Hlinsko, o.s.                        35 19 2 21 2 0 11 1 14 1
KST Rabštejnská Lhota z.s.                         19 19 0 19 0 0 0 0 0 1
  13798 8794 2010 10804 1020 227 1346 401 2994 170






Sportovní unie Chrudimska
V Průhonech 685
537 03, Chrudim

e-mail: vcizinsky@quick.cz
tel/fax: 469 622 087
Česká Unie Sportu    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
TOPlist






© woita 2018