Sportovní unie Chrudimska


Výsledky ankety
Nejúspěšnější sportovec Chrudimska za rok 2009




              Přejít ke kategorii:









Jednotlivci - mládež




UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.ŠTEFCOVÁ Kristýna(1996)Sokol Chrast37
stolní tenis-trojnásobná mistryně ČR mladších žákyň, 1.místo v žebříčku ČR starších žákyň
2.PŮLPÁN Matěj(2001)TJ ŠO DDM Chrudim29
šachy-2.místo na MČR do 10 let
3.HODICOVÁ Lenka(1993)VS Kačeři Chrudim24
1.místo v ČP kanoistů-kajak
 
4.JULIŠ Lukáš(1994)AFK Chrudim20
fotbal-reprezentant ČR v U-16
5.REJLOVÁ Tereza(1993)RONDO Ronov n.D.17
mistryně ČR v povinném sólu mažoretek
6.BOHÁČ Jan(1995)Oddíl karate Hlinsko14
karate-2.místo na MČR, 2x 3.místo na Letní olympiádě mládeže
7.TKADLECOVÁ Anna(1996)KKL Hlinsko13
klasické lyžování-5.místo na MČR, vítězka seriálu Hledá se nová K.Neumannová
8.SLOVÁČEK Matěj(1990)FK ERA-PACK Chrudim8
futsal-mistr ČR v U-18, reprezentant v U-21
PETRÁŇ Michal(1992)FK ERA-PACK Chrudim8
futsal-mistr ČR v U-16
BENEŠ Tomáš(1991)FK ERA-PACK Chrudim8
futsal-mistr ČR v U-18, reprezentant v U-21
11.ČÁSLAVKA Vít(1994)ŠAK Chrudim7
atletika-3.místo na MČR žáků v chůzi, reprezentant ČR
12.NOVÁKOVÁ Kristýna(1998)FK ERA-PACK Chrudim4
RONDO Ronov n.D.
DARUOVÁ Nela(1997)FK ERA-PACK Chrudim4
RONDO Ronov n.D.
14.PECINA Filip(1994)HBC Jokerit Chrudim3
hokejbal-postup do extraligy ml.dorostu, reprezentant v U-16
KOUDELKA Tomáš(1990)FK ERA-PACK Chrudim3
futsal-mistr ČR v U-18, reprezentant v U-21
16.PLOT David(1996)KK Lichnice2
karate-2.místo na Olympiádě mládeže
17.GABRIEL Jan(1994)HBC Jokerit Chrudim1
hokejbal-postup do extraligy ml.dorostu, reprezentant v U-16
POLÁKOVÁ Aneta(1995)RONDO Ronov n.D.1
mažoretky-vicemistryně v rytmickém duu
PAULUSOVÁ Lucie(1994)ŠAK Chrudim1
atletika-4.místo na MČR žákyň ve skoku o tyči
20.JURÁŠOVÁ Hana(1995)KK Lichnice0
karate-4.místo na MČR v kumite
NOVELINKA Petr(1992)HBC Jokerit Chrudim0
hokejbal-postup do extraligy ml.dorostu, reprezentant v U-18
KŘÍŽ Jakub(1992)FK ERA-PACK Chrudim0
futsal-mistr ČR v U-16


Jednotlivci - dospělí


UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.MACHÁČEK Josef(1957)Konopáč u H.Městce65
motorismus-vítěz Rally Dakar na čtyřkolce
2.BONAVENTUROVÁ Štěpánka(1986)HK Hlinsko30
národní házená-2.místo v anketě Národní házenkářka roku 2009, nejlepší střelkyně 5.družstva ligové tabulky
3.REŠETÁR Lukáš(1984)FK ERA-PACK Chrudim23
futsal-reprezentant ČR, mistr ČR, vítěz poháru ČMFS
 
4.TICHÝ Tomáš(1978)TEAM Slatiňany22
sportovní rybolov-mistr ČR jednotlivců, 5.místo na MS
5.VLADYKA Petr(1974)FK ERA-PACK Chrudim17
futsal-mistr ČR, vítěz poháru ČMFS
6.MELLER Tomáš(1975)FK ERA-PACK Chrudim13
futsal-reprezentant ČR, mistr ČR, vítěz poháru ČMFS
7.HROUZKOVÁ Andrea(1986)SDH Štěpánov11
požární sport-reprezentantka ČR, 1.místo na MČR jednotlivkyň
8.BÍZOVÁ Martina(1984)AVZO TSČ Chrudim7
kynologie-mezinárodní zkoušky
9.PŘÍHODA Lukáš(1988)KC Hlinsko6
cyklokros-reprezentant v kategorii do 23 let
10.MAREŠ Roman(1975)FK ERA-PACK Chrudim4
futsal-mistr ČR, vítěz poháru ČMFS
KOPECKÝ Marek(1977)FK ERA-PACK Chrudim4
futsal-reprezentant ČR, mistr ČR, vítěz poháru ČMFS
12.FIANTOVÁ Erika(1975)AVZO TSČ Chrudim2
kynologie-mnoho úspěchů v soutěžích a výstavách
13.DVOŘÁK Petr(1977)AVZO TSČ Chrudim0
kynologie-4.místo na MČR v dogtrekkingu
KROULÍK Radovan(1977)FK ERA-PACK Chrudim0
futsal-reprezentant ČR, mistr ČR, vítěz poháru ČMFS
CACAU(1971)FK ERA-PACK Chrudim0
futsal-mistr ČR, vítěz poháru ČMFS


Kolektivy - mládež


UmístěníNázevPoznámkaBody
1.AFK Chrudimmladší dorost53
fotbal-1.místo v divizi
2.FK ERA-PACK Chrudimjunioři U-1850
futsal-mistři ČR
3.FK ERA-PACK Chrudimjunioři U-1631
futsal-mistři ČR
 
4.BC Darren TJ Sokol Chrudimjunioři U-2023
basketbal-5.místo v lize U-20
5.HBC Jokerit Chrudimmladší dorost22
hokejbal-1.místo v NHbL
6.AFK Chrudimstarší žáci14
fotbal-postup do České ligy
7.ŠAK Chrudimstarší žákyně6
lehká atletika-1.místo v KP, 5.místo v semifinále MČR
8.AFK Chrudimmladší žáci3
fotbal-úspěšné působení v České lize
9.BASF TJ Sokol Chrudimmladší dorost1
házená-3.místo ve 2.lize
SK Heřmanův Městec-Ježcipřípravka1
hokejbal-6.místo na finálovém turnaji MČR
11.AFK Chrudimstarší dorost0
fotbal-přední mužstvo divize
ŠAK Chrudimstarší žáci0
lehká atletika-1.místo v KP, 6.místo v semifinále MČR


Kolektivy - dospělí


UmístěníNázevPoznámkaBody
1.FK ERA-PACK Chrudimmuži88
futsal-mistr ČR, účastník UEFA Futsal Cupu, vítěz poháru ČMFS
2.HC Chrudimmuži26
lední hokej-účastník play-off 1.ligy
3.Ježci SK Heřmanův Městecmuži24
hokejbal-nováček 1.NHbL, skončil na 2.místě tabulky
 
4.TEAM SlatiňanyMichal a Tomáš Tichý23
sportovní rybolov-mistři ČR, 5.místo na MS
5.HK Hlinskoženy12
Národní házená - 5. místo v lize
6.AVZO TSČ Chrudimmuži8
radioklub-umístění na předních místech soutěží
7.AFK Chrudimmuži7
fotbal-3.místo v divizi
8.TJ ŠO Chrudimmuži6
šachy-dlouholetý účastník 1.ligy
9.BC Darren TJ Sokol Chrudimmuži5
basketbal-účastník 2.ligy
10.ŽSK Třemošnicemuži3
fotbal-postup do 1.A třídy
11.KST Linea Chrudimmuži2
stolní tenis-nováček 3.ligy
12.TC Chrudimmuži0
tenis-účastník 2.ligy


Trenéři


UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.STEJSKAL Ota (1964)FK ERA-PACK Chrudim54
futsal-mistr ČR, vítěz poháru ČMFS, technický vedoucí reprezentace
2.BARTŮŠEK Jaroslav (1970)FK ERA-PACK Chrudim29
futsal-trenér mistrů ČR dospělých, mistr ČR s U-18
3.MATRAS Ladislav(1984)AFK Chrudim24
fotbal-dovedl žáky do České ligy
 
4.TEPLÝ Miroslav(1972)Spartak Slatiňany17
fotbal-trenér úspěšného mužstva ŽSK Třemošnice
GABRIEL Vladimír(1963)HBC Jokerit Chrudim17
hokejbal-postup s ml.dorostem do extraligy
6.DOBROVOLNÝ František(1965) FK ERA-PACK Chrudim15
futsal-mistr ČR s U-16
7.MARKOVÁ Naďa(1963)TJ Sokol Chrudim12
moderní gymnastika
8.ZAJÍC Ludvík(1960)AFK Chrudim9
fotbal-trenér staršího dorostu v divizi
JAVŮREK František(1937)AFK Chrudim9
fotbal-dlouholetý trenér žáků
10.POLÁK Jiří(1965)HC Chrudim7
lední hokej-trenér juniorů
11.LÉDL Milan(1941)BASF TJ Sokol Chrudim4
házená-trenér staršího dorostu
JIROUSEK Pavel (1973)AFK Chrudim4
fotbal-trenér dospělých, 3.místo v divizi
13.BLEŠA Oldřich(1938)AFK Chrudim2
fotbal-trenér staršího dorostu
14.TLAPÁK Martin(1971)AFK Chrudim1
fotbal-trenér mladších žáků


Handicapovaní sportovci


UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.PROCHÁZKA Radek (1985)TJ Léčebna Košumberk80
boccia-1. a 4.místo na ME, 2.místo na MČR a 1.místo v lize
2.MEDUNA Ladislav(1983)Spartak Slatiňany74
běh na lyžích-2x 1.místo na Speciální olympiádě 2009
3.ŽIGA Viliam(1972) Spartak Slatiňany28
běh na lyžích-1. a 5.místo na Speciální olympiádě 2009
 
4.družstvo PROCHÁZKA Radek,LACINA LeošTJ Léčebna Košumberk19
boccia-4.místo na ME párů


Síň slávy


UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.PAZDERA Arnošt(1929)AFK Chrudim9
odchovanec AFK Chrudim dosáhl největších úspěchů ve Spartě Praha, v letech 1952-1958 reprezentoval v 19 utkáních Československo a vstřelil 3 branky, jeden ze zakládajících členů Klubu bývalých hráčů AFK, kteří již po 30 let organizují každoroční setkání
FIEDLER Karel(1949)9
lehká atletika-2.místo na MS, 3.místo na HME, mistr ČR veteránů ve skoku o tyči
3.JENÍČEK Josef (1938)FC Nasavrky5
duše mládežnického fotbalu v Nasavrkách a především populárního žákovského turnaje, který je jeho zásluhou jednou z nejlépe dotovaných akcí v širokém okolí regionu
 
4.BERAN Miloš(1929)AFK Chrudim4
bývalý hráč, dlouholetý archivář klubu
5.KLESAL František(1930)TJ Orel2
dlouholetý funkcionář oddílu
6.CERAL Jan(1952)FK ERA-PACK Chrudim1
dlouholetý futsalový funkcionář
MRÁZEK Vladimír(1934)AFK Chrudim1
dlouholetý předseda FO AFK Chrudim
8.BORŽÍK Milan(1936)AFK Chrudim0
bývalý fotbalista
VAVROUŠEK Jiří(1952)KC Košumberk0
organizátor závodů v cyklistice
MAŠÍK Jiří(1973)SK Heřmanův Městec0
hokejbal-trenér reprezentace do 20 let


Fair Play


UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.POŠÍK Michal(1982)FK Jiskra Heřmanův Mětsec28
fotbalový brankář, který při utkání proti Prachovicím pomohl zachránit život protihráči, jemuž zapadl po nezaviněné srážce jazyk a ještě před příjezdem ARO mu obnovil životně důležité funkce
2.HOLINKOVÁ Marcela (1961)KRB Chrudim6
dlouholetá organizátorka humanitárního běhu proti rakovině „Běhu naděje“(dříve „Běh Terryho Foxe“), dále Monacký maratón, Novoroční běh Chrudimí a Nasavrky, podílí se i na ostatních sportovních a kulturních akcích v regionu, sama závodí ve veteránských kategoriích









Sportovní unie Chrudimska
V Průhonech 685
537 03, Chrudim

e-mail: vcizinsky@quick.cz
tel/fax: 469 622 087
Česká Unie Sportu    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
TOPlist






© woita 2018