Sportovní unie Chrudimska


Výsledky ankety
Nejúspěšnější sportovec Chrudimska za rok 2010




              Přejít ke kategorii:













Jednotlivci - mládež

UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.TKADLECOVÁ Anna(1996)KKL Hlinsko51 bodů
 běh na lyžích – 1. místo v ČP, 1. a 2. místo na MČR, 1. místo na ZOČR dětí a mládeže, vítězka soutěže Hledá se nová Kateřina Neumannová 
2.POLÍVKA Michal(1998SORU Gym Chrudim22 bodů
 kickbox - 3. místo na MČR, 1. místo na NP Moravy, 2. místo na NP Čechy, 3. místo na Czech Open 
3.PECINA Filip(1994)HBC Jokerit Chrudim16,5 bodu
 hokejbal – 3. místo na MS v kategorii U16 
4.ZAJÍC Tomáš(1991)SK Shotokan Karate Chrudim15 bodů
 karate - 1., 2. a 3. místo na World Jiu Jitsu Cup 
5.BOHÁČ Jan(1995)Oddíl karate Hlinsko14 bodů
 karate - 2. a 3. místo na MČR, účast na ME 
6.BÖHM Jan(1997)Atletika Chrudim10 bodů
 pětiboj – 4. místo na MČR a přeborník Pardubického kraje 
7.GABRIEL Jan(1994)HBC Jokerit Chrudim9,5 bodu
 hokejbal – 3. místo na MS v kategorii U16 
8.LANCOVÁ Kateřina(2000)RONDO Ronov n.D.8 bodů
 mažoretky - mistr ČR a 2. místo párů v s hůlkou a rekvizitami 
9.BUKÁČKOVÁ Barbora(1999)Oddíl karate Hlinsko7 bodů
 karate – 2x 2. místo a 3. místo na MČR, 2x 2.místo na EP v Polsku 
10.POTUŽÁK František(2000)SORU Gym Chrudim6 bodů
 kickbox - vicemistr ČR, 1. místo na Národním poháru Moravy a 2. místo na Národním poháru Čech, 2. na Czech Open 
 REJLOVÁ Tereza(1993)RONDO Ronov n.D.6 bodů
 Mažoretky - mistryně ČR a 17. místo na ME v twirlingu – sólo s hůlkou 
12.BERAN Viktor(1999)SORU Gym Chrudim5 bodů
 kickbox – 2. místo na MČR 
13.AUERSVALDOVÁ Eva(1993)RONDO Ronov n.D.4 body
 mažoretky – mistr ČR v rytmickém duu 
14.BENEŠ Tomáš(1991)FK ERA-PACK Chrudim3 body
 futsal - 3. místo v lize U18 
 MUCHA Jakub(1998)Oddíl karate Hlinsko3 body
 karate – 2. místo na MČR, 1. místo na EP v Polsku 
 POLÁKOVÁ Aneta(1995)RONDO Ronov n.D.3 body
 mažoretky - mistr ČR v rytmickém duu, 4. místo v twirlingu – sólo s hůlkou 
 ŽEJDLÍK Patrik(2000)ŠO DDM Hlinsko3 body
 šachy - 4. místo na MČR, mnoho dalších úspěchů v rámci Pardubického kraje 
 KOPECKÝ Lukáš(1991)FK ERA – PACK Chrudim3 body
 futsal - 3. místo v lize U18 
19.DARUOVÁ Nela(1997)RONDO Ronov n.D.2 body
 mažoretky - mistryně ČR a 8. místo na ME v duu s rekvizitou 
20.NOVÁKOVÁ Kristýna(1998)RONDO Ronov n.D.1 bod
 mažoretky-mistryně ČR a 8. místo na ME v duu s rekvizitou 
21.LANCOVÁ Pavla(2001)RONDO Ronov n.D.0 bodů
 mažoretky – 2. místo na MČR v duu s hůlkou a rekvizitami 
 MLÁDEK Ondřej(1995)SORU Gym Chrudim0 bodů
 kickbox – 3. místo na MČR 
 NÄGELE Peter(1992)FK ERA - PACK Chrudim0 bodů
 futsal - 3. místo v lize U18 
 NĚMCOVÁ Dominika(1999)SORU Gym Chrudim0 bodů
 kickbox – 2. místo v Národním poháru 
 POKORNÁ Květa(1999)Oddíl karate Hlinsko0 bodů
 karate - 2. a 3. místo na MČR, 3. místo na EP v Polsku 
 SKLENÁŘ Václav(1991)FK ERA - PACK Chrudim0 bodů
 futsal - 3. místo v lize U18 
 STÝBLO David(1995)SORU Gym Chrudim0 bodů
 kickbox – 3. místo na Czech Open 


Jednotlivci - dospělí

UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.MACHÁČEK Josef(1957)AMK Heřmanův Městec43 bodů
 motorismus-vítěz Albánské rally a tří závodů ME, účastník Rally Dakar na čtyřkolce 
2.REŠETÁR Lukáš(1984)FK ERA-PACK Chrudim40 bodů
  futsal - reprezentant ČR, 3. místo na ME, mistr ČR, vítěz poháru ČMFS, účastník UEFA futsal cup, nejlepší futsalista roku 2010 
3.FIEDLER Karel(1949)Atletika Chrudim32 bodů
  lehká atletika - 1.místo na ME, 3.místo ve světových tabulkách, mistr ČR veteránů ve skoku o tyči v kategorii M60, stále aktivní závodník ve 2. lize 
4.JULIŠ Petr(1969)Atletika Chrudim18 bodů
  lehká atletika – mistr Evropy veteránů M40 ve skoku o tyči 
5.BONAVENTUROVÁ Štěpánka(1986)HK Hlinsko13 bodů
 národní házená - nejlepší hráčka prvoligového družstva žen  
6.WABER Ondřej(1983)SK Ježci Heřmanův Městec10 bodů
 hokejbal – člen kádru reprezentace, vítěz 1. NHbL 
7.MELLER Tomáš(1975)FK ERA-PACK Chrudim9 bodů
 futsal - reprezentant ČR, 3. místo na ME, mistr ČR, vítěz poháru ČMFS 
8.MEJSTŘÍKOVÁ Ladislava(1979)Mont Blanc MTB7 bodů
 horská kola – 2. místo v ČP a 3. místo v Cyklomaratón Tour 
9.CHARVÁT Ondřej(1988)Oddíl karate Hlinsko6 bodů
 karate – 2. místo na MČR 
10.CACAU(1971)FK ERA-PACK Chrudim4 body
 futsal - mistr ČR, vítěz poháru ČMFS 
11.MLEJNEK Viktor(1989)SK Ježci Heřmanův Městec3 body
 hokejbal – člen kádru reprezentace, vítěz 1. NHbL 
 KRÁL Lukáš(1975)HC Chrudim3 body
 lední hokej – nejproduktivnější hráč prvoligového mužstva 
13.MAREŠ Roman(1975)FK ERA-PACK Chrudim2 body
 futsal - mistr ČR, vítěz poháru ČMFS 
14.FIEDLER Pavel(1972)Atletika Chrudim1 bod
 lehká atletika – 3. místo na ME veteránů M35 ve skoku o tyči  
 NEUMANNOVÁ Kateřina(1972)Hřebčín Slatiňany1 bod
 jízda spřežení - 2. místo na MČR 


Kolektivy - mládež

UmístěníNázev klubuKolektivBody
1.AFK Chrudimmladší dorost61 bodů
 fotbal-1.místo v divizi 2009-10 a po podzimu 2010-11
2.AŠSK Chrudim – ZŠ U Stadionustarší žáci 44 bodů
  přespolní běh - 1. místo na MČR
3.FK ERA-PACK Chrudim junioři U1838 bodů
  futsal – 3. místo v juniorské lize U18
4.SK Ježci Heřmanův Městecpřípravka25 bodů
 hokejbal – 4. místo ve finále MČR
5.HC Chrudim dorost10 bodů
 lední hokej- přeborník Pardubického kraje
6.Atletika Chrudim starší žákyně4 body
  lehká atletika -1. místo v KP a 4. místo v semifinále MČR
 FK ERA-PACK Chrudimjunioři U164 body
  futsal – účastník juniorské ligy U16
8.Atletika Chrudim mladší žáci3 body
  lehká atletika - 1. místo v KP
9.HC Chrudim starší žáci2 body
 lední hokej – přeborník Pardubického kraje
10.Atletika Chrudim mladší žákyně0 bodů
 lehká atletika - 2. místo v KP
 Atletika Chrudim starší žáci0 bodů
  lehká atletika – 1. místo v KP a 5. místo v semifinále MČR


Kolektivy - dospělí

UmístěníNázev klubuKolektivBody
1.FK ERA-PACK Chrudimmuži79 bodů
 futsal - mistr ČR, účastník UEFA Futsal Cupu, vítěz poháru ČMFS
2.SK Ježci Heřmanův Městecmuži37 bodů
 hokejbal - vítěz 1.NHbL a baráže o extraligu
3.AFK Chrudim muži  20 bodů
 fotbal - 3.místo v divizi
4. ŽSK Třemošnice  muži  15 bodů
 halový fotbal – 1. místo na MČR ASPV
5.HC Chrudim  muži  11 bodů
 lední hokej - účastník 1.ligy
  BC Darren TJ Sokol Chrudim muži  11 bodů
 basketbal - účastník 2.ligy
7.HK Hlinsko  ženy  10 bodů
 národní házená – účastník 1. ligy
8.SK OB Chrast  dospělí  9 bodů
 orientační běh – vítěz oblastní soutěže
9.Mont Blanc MTB  dospělí  0 bodů
 horská kola - tři umístění v Cyklomaratón tour


Trenéři

UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.STEJSKAL Ota(1964) FK ERA-PACK Chrudim 51,5 bodů
 futsal - mistr ČR, vítěz poháru ČMFS, technický vedoucí reprezentace
2. ZAJÍC Ludvík(1960)  AFK Chrudim  31 bodů
 fotbal – šéftrenér SCM a trenér staršího dorostu v divizi
3.MLEJNEK Kamil(1965)  SK Ježci Heřmanův Městec 22 bodů
 hokejbal – vítěz 1. NHbL a baráže o extraligu
4.TEPLÝ Miroslav(1972)  Spartak Slatiňany 19 bodů
 fotbal – trenér mužstva ŽSK Třemošnice v KP (6.místo)
5.JIROUSEK Pavel(1973)  AFK Chrudim  14 bodů
 fotbal - 3.místo v divizi
6.DVOŘÁK Marek(1979) HC Chrudim 12 bodů
 lední hokej – nejmladší hokejisté
7.BRYCHTA Martin(1966)  FK ERA-PACK Chrudim 11,5 bodů
 futsal – mistr ČR a vítěz Poháru ČMFS
8.POLÁK Jiří(1965)  HC Chrudim 11 bodů
 lední hokej - trenér přeborníků Pardubického kraje
9.BARTŮŠEK Jaroslav(1970)  FK ERA-PACK Chrudim 8 bodů
 futsal – 3. místo v lize U18
10.CACAU(1971) FK ERA-PACK Chrudim 7 bodů
 futsal – 1. místo v lize, asistent trenéra reprezentace


Handicapovaní sportovci

 
Družstva :
Procházka Radek(1985) a Lacina Leoš(1963) -  TJ Léčebna Košumberk boccia - 7.místo na MS párů, 5. místo ve světovém žebříčku, úspěchy v zahraničí
 
Jednotlivci :
VEJRAŽKOVÁ Anežka(1991)  TJ Léčebna Košumberk - lehká atletika – trojnásobná mistryně ČR, úspěchy v zahraničí a 3 splněné limity pro MS na Novém Zélandu 2011 v bězích na 100 a 200 metrů a skoku do dálky


Síň slávy

UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
1.JENÍČEK Josef(1938)FC Nasavrky19 bodů
 duše mládežnického fotbalu v Nasavrkách a především populárního žákovského turnaje, který je jeho zásluhou jednou z nejlépe dotovaných akcí v širokém okolí regionu
2.ČUMPELÍK Vladimír(1939) KRB Chrudim  6 bodů
 propagátor běžeckých závodů, bývalý boxer, maratónec a lyžař
3. CERAL Jan(1952) FK ERA-PACK Chrudim 4 body
 dlouholetý futsalový funkcionář
4.RŮŽIČKA Jan(1947) TJ SOKOL Chrudim  3 body
 dlouholetý funkcionář a organizátor, bývalý házenkář ve 2. lize


Fair Play

UmístěníJménoKlubová příslušnostBody
HOLINKOVÁ Marcela(1961)  KRB Chrudim  26 bodů
dlouholetá organizátorka humanitárního běhu proti rakovině „Běhu naděje“(dříve „Běh Terryho Foxe“), dále Monacký maratón, Novoroční běh Chrudimí a Nasavrky, podílí se i na ostatních sportovních a kulturních akcích regionu, sama závodí ve veteránských kategoriích







Sportovní unie Chrudimska
V Průhonech 685
537 03, Chrudim

e-mail: vcizinsky@quick.cz
tel/fax: 469 622 087
Česká Unie Sportu    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
TOPlist






© woita 2018