Sportovní unie Chrudimska


Olympiáda dětí a mládeže Pardubického kraje



XVII. ročník (2018/2019)



Průběžné výsledky

Soutěže:
Atletický čtyřboj - chlapci, dívky
 
Propozice XVII. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje - doc, pdf





XVI. ročník (2017/2018)



Konečné výsledky
Slavnostní předání cen - fotogalerie

Soutěže:
Hokejbal - SŠ
Hokejbal - ZŠ (fotogalerie)
Minifotbal - ZŠ
Fotbal SŠ (fotogalerie)
Florbal ZŠ (fotogalerie)
Florbal SŠ (fotogalerie)
Přespolní běh (fotogalerie)
Středoškolský atletický pohár (fotogalerie)
Atletický čtyřboj - chlapci, dívky (fotogalerie)
Stolní tenis chlapci - , (fotogalerie)
Stolní tenis dívky - ,
Plavání (fotogalerie)
Basketbal chlapci - (fotogalerie) (fotogalerie)
Basketbal dívky - (fotogalerie) (fotogalerie)
Volejbal chlapci - (fotogalerie),
Volejbal dívky - (fotogalerie),
 
Propozice XVI. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje - pdf












XV. ročník (2016/2017)



Konečné výsledky

Soutěže:
Atletický čtyřboj - chlapci, divky
Hokejbal - SŠ
Hokejbal - ZŠ (1. - 3. třída)
Hokejbal - ZŠ (4. - 5. třída)
Hokejbal - ZŠ (6. - 7. třída)
Hokejbal - ZŠ (8. - 9. třída)
Fotbal - SŠ
Minifotbal - ZŠ
Přespolní běh
Atletika Corny - chlapci, dívky
Stolní tenis chlapci - ,
Stolní tenis dívky - ,
Plavání - ,
Volejbal chlapci - ,
Volejbal dívky - ,
Florbal chlapci - ,
Florbal dívky - ,
Basketbal chlapci - ,
Basketbal dívky - ,
 
Propozice XV. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje - pdf





XIV. ročník (2015/2016)



Konečné výsledky ( pdf | doc )
Průběžné hodnocení podle okresů ( pdf | doc )

Soutěže:
Hokejbal
Fotbal
Basketbal - ZŠ, Basketbal - SŠ
Volejbal - SŠ, Volejbal - ZŠ
Florbal
Stolní tenis
Přespolní běh
Atletika Corny
Plavání
 
Propozice XIV. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje ( pdf | docx )







3. místo ZŠ Smetanova Skuteč 4. místo GJR Chrudim 1. místo GJR Chrudim 1. místo ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim





XIII. ročník (2014/2015)



Konečné výsledky ( pdf | doc )
Průběžné hodnocení podle okresů ( pdf | doc )

Soutěže:
Basketbal
Volejbal - ZŠ, Volejbal - SŠ
Florbal
Plavání
Stolní tenis
Přespolní běh
Atletika Corny
Fotbal
 
Propozice XIII. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje ( pdf | doc )







Fotbal - vítězové SŠ Bohemia Chrudim Basketbal - vítězové SPŠ Chrudim Basketbal - vítězky Gymnazium Da‘ická Pardubice Plavání - 1. místo ZŠ Skuteč





XII. ročník (2013/2014)



Konečné výsledky ( pdf | doc )
Průběžné hodnocení podle okresů ( pdf | doc )

Soutěže:
Atletický čtyřboj
Florbal
Minifotbal
Volejbal - ZŠ, Volejbal - SŠ
Basketbal
Plavání
Stolní tenis
Přespolní běh
Atletika Corny
Fotbal
 
Propozice XII. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje ( pdf | doc )







Volejbal ZŠ - předávání Volejbal ZŠ - zakončení Basketbal - 1. místo SPŠ Chrudim Fotbal - 1. místo SŠ Bohemia Chrudim Minifotbal - zahájení Minifotbal - vítězové ZŠ U Stadionu Stolní tenis - vítězové ZŠ U Stadionu Stolní tenis - vítězové SŠZ a VOŠ Chrudim Florbal 1. místo





XI. ročník (2012/2013)



Konečné výsledky
Průběžné hodnocení podle okresů

Soutěže:
Hokejbal
Volejbal
Florbal
Basketbal
Plavání
Stolní tenis
Přespolní běh
Atletika Corny
Fotbal
 
Propozice XI. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje





X. ročník (2011/2012)



Konečné výsledky
Průběžné hodnocení podle okresů

Soutěže:
Hokejbal
Volejbal
Florbal
Basketbal
Plavání
Stolní tenis
Přespolní běh
Atletika Corny
Fotbal
 
Propozice X. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje





IX. ročník (2010/2011)



Konečné výsledky
Průběžné hodnocení podle okresů

Soutěže:
Minifotbal
Hokejbal
Volejbal
Florbal
Basketbal
Plavání
Stolní tenis
Přespolní běh
Atletika Corny
Fotbal
 
Propozice IX. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje






Fotbal




VIII. ročník (2009/2010)



Harmonogram VIII. ročníku
Konečné výsledky
Průběžné hodnocení podle okresů

Soutěže:
Florbal
Plavání
Minifotbal
Hokejbal
Volejbal
Basketbal
Stolní tenis
Přespolní běh
Atletika Corny
 
Propozice VIII. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje



Corny Corny Corny Corny | Plavání




VII. ročník (2008/2009)



Konečné výsledky
Průběžné hodnocení podle okresů
Průběžné hodnocení podle ‘kol

Soutěže:
Pohár rozhlasu + Minifotbal
Atletický čtyřboj
Hokejbal
Volejbal
Plavání
Basketbal
Stolní tenis
Přespolní běh
Atletika Corny
Fotbal
 
Propozice VII. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje



Fotbal Fotbal - vítězové turnaje |




VI. ročník (2007/2008)



Konečné hodnocení podle okresů
Konečné hodnocení podle ‘kol

Soutěže:
Atletický čtyřboj
Minifotbal
Hokejbal
Basketbal
Florbal
Plavání
Volejbal
Atletika Corny
Přespolní běh
Stolní tenis
 
Propozice VI. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje



Florbal Florbal | Atletika Corny | Přespolní běh Přespolní běh Přespolní běh Přespolní běh | Stolní tenis Stolní tenis Stolní tenis Stolní tenis




V. ročník (2006/2007)



Konečné hodnocení podle okresů
Konečné hodnocení podle ‘kol

Soutěže:
Pohár rozhlasu
Minifotbal
Atletický čtyřboj
Hokejbal
Volejbal
Florbal
Basketbal
Plavání
Stolní tenis
Fotbal
Přespolní běh
Středo‘kolský pohár Corny
 
Propozice V. olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje







Sportovní unie Chrudimska
V Průhonech 685
537 03, Chrudim

e-mail: vcizinsky@quick.cz
tel/fax: 469 622 087
Česká Unie Sportu    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
TOPlist






© woita 2018